#HultajCzyta – „Laptopowy milioner”, Mark Anastasi

Od zera do milionera, historie tego typu bardzo często spotykają się z pozytywnym odbiorem opinii społecznej. Zachwyt zaczyna się już w dzieciństwie, kiedy to wielki, zielony ogr zostaje … wielkim zielonym ogrem, ale z aktem własności bagna i księżniczką ogrów u boku. Później jest już tylko lepiej, młodzieniec utrzymujący się przy życiu dzięki kartkom żywnościowym otrzymywanym z pomocy społecznej, tworzy aplikację, którą następnie sprzedaje potentantowi z branży technologicznej i zostaje nie tyle milionerem, co miliarderem.

Historia autora książki „Laptopowy milioner”, Marka Anastasiego, nie różni się zbytnio od schematu przedstawionego powyżej. Jako bezdomny oraz bezrobotny trafia na seminarium poświęcone rozwojowi osobistemu. Poznaje na nim światłego człowieka, który okazuje się być milionerem, laptopowym milionerem. Laptopowy milioner uczy Marka jak powinien zacząć, żeby zacząć zarabiać w sieci. Początkowo są to tysiące, z biegiem czasu zmierzają jednak w kierunku milionów.

Książkę można nazwać poradnikiem, jak mając do dyspozycji laptopa, zasilacz oraz gniazdko z płynącym w nim prądem zacząć zarabiać w sieci czy to w pełnym, czy niepełnym wymiarze godzin.

Autor szczegółowo, po kolei, omawia jak zacząć i tworzyć produkty cyfrowe. W jaki sposób wykorzystać popularne serwisy (YouTube, Facebook, Twitter) oraz inne możliwości do generowania gotówki w sieci.

Książka w znacznej mierze pisana jest w formie opowieści obrazującej życie Marka Anastasiego i jego spotkania z „laptopowym milionerem”. Uzupełniana o szczegółowe narzędzia i strategie obrazujące w jaki sposób można zarabiać w sieci korzystając z przysłowiowego laptopa. Strategie przy omawianiu każdego narzędzia zarabiania w sieci uzupełnione są bardzo licznymi przykładami seminarzystów Marka Anastasiego, którzy korzystając z przedstawiownych strategii zaczęli zarabiać.

Pomimo tego, że napisana ponad kilka lat temu, pozycja warta uwagi. Nawet jeśli nie jesteś wielkim, zielonym ogrem, tylko masz dwie nogi i parę rąk. Nawet jeśli Twoim celem nie jest akt własności bagna, a zarobienie dodatkowych pieniędzy w sieci.

Krystian Kande

„Laptopowy milioner”

Mark Anastasi

Rok wydania: 2016

Wydawnictwo: Helion

Liczba stron: 328

Tłumaczenie: Marta Najman

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *