SHARE WEEK 2016 – Start!

Ruszyła kolejna edycja SHARE WEEK. O co chodzi? Dzielimy się informacją o najlepszych naszym zdaniem blogach.

Nie będę rozpisywał się o zasadach, znajdziecie je na blogu Andrzeja. W skrócie: wybieramy po trzy najlepsze blogi i/lub kanały na youtubie. Następnie powstanie ranking najczęściej polecanych blogów.

Gotowi? Zaczynam. Pierwsza trójka według Hultaja Ali Baby:

www.stayfly.pl – blog Janka jest jak dobrze przyrządzony deser składający się z odpowiednich  proporcji rozsądku, dystansu, poczucia humoru i pokazywaniu, że marzenia są od tego, by je realizować. Wyborna lektura do porannej kawy.

www.wyrwanezkontekstu.pl – cenię Asię za oko bystrego obserwatora i umiejętność przelewania tych spostrzeżeń na klawiaturę. Poza tym, przyjemnie podyskutować w komentarzach o kulturze i relacjach międzyludzkich.

www.jakoszczedzacpieniadze.pl – Michał jest wulkanem energii inspirującym do zmian w życiu, nie tylko w kwestii finansów. Patrząc na jego aktywność zastanawiam się, czy nie odkrył, jak wydłużyć dobę i czytając/słuchając go próbuję odnaleźć odpowiedź.

Autor SHARE WEEK wprowadził ograniczenie i możliwość wyboru jedynie 3 blogów. Czas na obejście reguł i pozakonkursowe dodanie jeszcze kilku pozycji wartych poznania:

www.zorganizowani.com– czasem przerażają mnie poziomem życiowego uporządkowania, ale nie powstrzymuje mnie to od tego, by wchodzić na ich bloga i czerpać inspirację.

www.andrzejtucholski.pl – za ocean pozytywnych myśli i pomysłów, zarażanie entuzjazmem i umiłowaniu do czarnego trunku co się kawą zwie.

www.zudit.pl – opowieści Mamy i poruszanie niewygodnych tematów to powody, dla których wracam na jej stronę.

www.jasonhunt.pl – za inspirację do myślenia i działania oraz wbijanie kija w tematy z pozoru oczywiste.

www.nishka.pl – zdrowy rozsądek i rodzicielska inspiracja sprawiają, że często wchodzę na stronę po kolejne teksty.

www.haloziemia.pl – cenię Konrada za łatwość pisania o rzeczach trudnych i zwracaniu uwagi na to, co ważne.

Pozostaje czekać do kwietnia na oficjalne ogłoszenie wyników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *